Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 4.5
The Last Woman on EarthRated ★ 4.0- See You Next WeekRated ★ 1.0
Kisspeptin ChroniclesRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0- The wave by a windRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.5