Movies
Ratings
192
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 5.0
Rebel RidgeRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 1.0
Dark NunsRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Devils StayRated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The SinRated ★ 5.0
Seoul VibeRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 0.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0