Movies
Ratings
535
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
HancockRated ★ 2.5
S DiaryRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0