Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 1.5
A MillionRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 2.0
LoganRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 2.0
The Bank JobRated ★ 2.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
NextRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Last VegasRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0