Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0