Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 0.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Radiant OfficeRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 2.5
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 1.0
On AirRated ★ 3.0