Series
Ratings
19
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0