Series
Ratings
22
Princess HoursRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5