Titles you rated
Definitely, MaybeRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Private LifeRated ★ 4.0
The PacifierRated ★ 3.0
Faces PlacesRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 3.5
27 DressesRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.5
Nothing to HideRated ★ 3.0
Young AdultRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Friends with MoneyRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0