Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
HitchRated ★ 2.5
The Back-Up PlanRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5