Movies
Ratings
108
La La LandRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
NotoriousRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0