Titles you rated
TraffickersRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
xXxRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 2.0
HitmanRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0