Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
GlassesRated ★ 5.0
Wings of DesireRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5