Movies
Ratings
137
MidsommarRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Noodle FishRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Those Who Wish Me DeadRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 2.0
The Sound of a FlowerRated ★ 3.5