Series
Ratings
67- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5