Series
Ratings
25
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0