Titles you rated
It Started With a KissRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Yellow BootsRated ★ 4.0- Daddy FishRated ★ 5.0
- Sun Hee and Jin HeeRated ★ 4.0