Movies
Ratings
679
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Forbidden City CopRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.5