Movies
Ratings
308
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Dear DolphinRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 3.5
Knick KnackRated ★ 2.5
Day & NightRated ★ 4.0
One Man BandRated ★ 2.5
Tangled Ever AfterRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0