Movies
Ratings
458
NanaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
American HoneyRated ★ 4.5
To Die ForRated ★ 4.0
Hard EightRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 4.5
ElleRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.5
LifeRated ★ 5.0
QT8: The First EightRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5
BeginnersRated ★ 5.0