Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0- Battle Royale 3DRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0