Movies
Ratings
644
CruellaRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 0.5
Black WidowRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0