Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Stars' Top Recipe at Fun-StaurantRated ★ 3.0
Wok of LoveRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
MemorialsRated ★ 3.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0
Spring Turns to SpringRated ★ 2.5
VagabondRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0- Men Are MenRated ★ 3.0
Lovely HorriblyRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5