Titles you rated
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
RRRRated ★ 4.0