Titles you rated
 Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0 Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
- PilotRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Goethe!Rated ★ 3.5 Goethe!Rated ★ 3.5
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
 One Million Yen GirlRated ★ 3.5 One Million Yen GirlRated ★ 3.5
 A Short Film About LoveRated ★ 4.0 A Short Film About LoveRated ★ 4.0
 Mary ShelleyRated ★ 3.5 Mary ShelleyRated ★ 3.5
 Chungking ExpressRated ★ 4.0 Chungking ExpressRated ★ 4.0
 Wall to WallRated ★ 2.0 Wall to WallRated ★ 2.0
 HarbinRated ★ 3.0 HarbinRated ★ 3.0
 Paddington in PeruRated ★ 2.5 Paddington in PeruRated ★ 2.5
 Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0 Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
 Jurassic World RebirthRated ★ 3.0 Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
 Snow WhiteRated ★ 2.0 Snow WhiteRated ★ 2.0
 In the Mood for LoveRated ★ 4.0 In the Mood for LoveRated ★ 4.0
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
 FirefightersRated ★ 2.5 FirefightersRated ★ 2.5
 MementoRated ★ 5.0 MementoRated ★ 5.0