Titles you rated
SnowdenRated ★ 4.5
Before We GoRated ★ 1.0
And While We Were HereRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 2.5
OnwardRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 2.5
PatersonRated ★ 4.0
3 GenerationsRated ★ 3.5