Titles you rated
New TrialRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 1.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5