Series
Ratings
101
Cinderella ManRated ★ 1.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 2.5
Who Are You?Rated ★ 3.0
Merry Go RoundRated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
- KkangsooniRated ★ 4.0
- Coffee HouseRated ★ 3.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.0
Ugly AlertRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0