Movies
Ratings
166
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 4.0