Movies
Ratings
158
The ConjuringRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
AustraliaRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 1.5
The PurgeRated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.5
CrossingRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0