Titles you rated
MinionsRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0