Movies
Ratings
31
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5