Movies
Ratings
858
CocoRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0