Titles you rated
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
SawRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5