Movies
Ratings
875
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Faces in the CrowdRated ★ 3.5
SinisterRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
KillersRated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
DevilRated ★ 3.5
Our TownRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
Donnie DarkoRated ★ 3.0
Mr. HongRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0