Movies
Ratings
953
Spy KidsRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Nim's IslandRated ★ 0.5
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 0.5
Eight BelowRated ★ 2.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 2.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Glee: The Concert MovieRated ★ 0.5
Life After PeopleRated ★ 4.5
Che. Un hombre NuevoRated ★ 3.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 3.5
Labor PainsRated ★ 2.5
Akko's SecretRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
High School DebutRated ★ 2.0