Movies
Ratings
58
Spirited AwayRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.5
Scary MovieRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.5
Scary Movie 4Rated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5