Titles you rated
 WeaponsRated ★ 3.5 WeaponsRated ★ 3.5
 Joint Security AreaRated ★ 4.0 Joint Security AreaRated ★ 4.0
 Save the Green Planet!Rated ★ 3.5 Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
 Thunderbolts*Rated ★ 4.0 Thunderbolts*Rated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 The Big ShortRated ★ 4.5 The Big ShortRated ★ 4.5
 ConclaveRated ★ 3.5 ConclaveRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 IncendiesRated ★ 4.0 IncendiesRated ★ 4.0
 Dark NunsRated ★ 3.0 Dark NunsRated ★ 3.0
 SleepRated ★ 3.5 SleepRated ★ 3.5
 The SubstanceRated ★ 4.0 The SubstanceRated ★ 4.0
 American PsychoRated ★ 3.5 American PsychoRated ★ 3.5
 Manchester by the SeaRated ★ 3.5 Manchester by the SeaRated ★ 3.5
 No Country for Old MenRated ★ 3.5 No Country for Old MenRated ★ 3.5
 Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5 Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
 The Boy and the HeronRated ★ 3.5 The Boy and the HeronRated ★ 3.5
 WickedRated ★ 4.0 WickedRated ★ 4.0
 Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5 Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
 Robot DreamsRated ★ 3.5 Robot DreamsRated ★ 3.5