Movies
Ratings
514
Love, RosieRated ★ 2.5
BurntRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5