Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0