Series
Ratings
58
Kill la KillRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0