Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.0