Series
Ratings
42
Road No. 1Rated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0