Movies
Ratings
1048
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 2.5
SpectralRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 2.5
PolarRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5