Titles you rated
OnceRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5