Movies
Ratings
180
ElysiumRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Project ARated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Break OutRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5