Series
Ratings
22
Master of StudyRated ★ 2.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0