Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
LovelaceRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0