Movies
Ratings
676
Around the World in Eighty DaysRated ★ 4.5
Heaven's SoldiersRated ★ 3.5- Pitch HighRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.5
The SpiesRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Master KIMsRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Johnny EnglishRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.5