Movies
Ratings
176
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Hill of FreedomRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0